Ettevõttest

Esileht / Ettevõttest
KES ME OLEME?

Abiveod OÜ suunitlusega, mitmekülgseid logistilisi lahendusi pakkuv ettevõte. Meie peamisteks klientideks on keskmised ja suured tööstusettevõtted.

MILLEGA ME TEGELEME?

Meie peamised tegutsemisalad on riigi sisene ja skandinaavia transport , kuid suudame vedada mitmesuguseid kaupu erinevates regioonides, kasutades selleks vastavalt maantee transporti. Meie poolt pakutavate teenuste alla kuuluvad keskmiste ja suuremahuliste kaupade transport, projekt- ja erikaupade vedu, ladustamis- ja laadimisteenuste osutamine konteinerterminalides ning sadamates. Organiseerime osakoormate ja pakivedu, ümberlaadimist ning ladustamist terminalides.

MIKS VALIDA MEID?

Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kes omavad pikaajalist kogemust ekspedeerimise ja logistika valdkonnas. Suudame pakkuda lahendusi ja organiseerida ka kõige keerulisemaid logistilisi projekte ning erivedusid. Meie partneriteks on tunnustatud rahvusvaheliste kogemustega transportettevõtted. Oma tegevuses lähtume põhimõttest, et suudame pakkuda oma klientidele alates lihtsatest logistilistest lahendustest kuni suurtöösuste tarneahelate juhtimiseni. Otsid parimat logistilist lahendust – otsi Abiveod OÜ!

ÜLEGABARIIT VEOD

Suudame organiseerida oma klientidele suuri ülegabariidilisi vedusi koos vajamineva tehnika, saate meeskondade ja nõuetekohaste veo- ja tollilubade vormistamisega. Pakume ka kaupade kindlustus- ja tollimaakleri teenuseid koos dokumentatsiooni nõuetekohase vormistamisega.